Renault Megane IV Business 1.5 dci 90ks MT

НАСКОРО
Каросерија Хечбек
километри 134.000
Гориво Дизел
Мотор 1461ccm 90KS
Боја Сива Металик
Прва регистрација 06/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање