• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Suzuki Grand Vitara 1.6 106KS 4Х4

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 51.000
Гориво Бензин
Мотор 1585ccm 106KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 07/2013
WLTP N/A
Шифра бр. 01611
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач Мултифункционален кожен волан со команди • Централна брава со далечинско • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Radio CD • Дигитална клима. • Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано. • Регистрирано до 07/2023.