• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Suzuki Vitara 1.6 120ks MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 26.000
Гориво N/A
Мотор 1586ccm 120KS
Боја Зелена металик
Прва регистрација 04/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 63868
Дополнителна опрема
АBS • ESP • Airbag предни, странични и кровни завеси • П рилагодлив Cruise Control (ACC) • Индикатор за притисок во пневматици • Hill Hold - помош при тргнување на нагорнина • Мултифункионален кожен волан со команди • Електрика на прдни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Греење на ретровизори • Автоматска клима уред • Аудио систем 7екран на допир • Apple CarPlay и Андроид подршка • Bluetooth • USB • Задна паркинг камера • Темни термоизолациони стакла назад • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни. • Сет зимски и летни пневматици. • Возилото е купено во Македонија и серисирано во овластен сервис. • Регистрирано до 04.2022,