• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Tiguan 2.0 Tdi 110kw Business Bmt DSG

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 107.000
Гориво Дизел
Мотор 1968ccm 150KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 05/2018
WLTP N/A
Шифра бр. SAG013
Дополнителна опрема