Toyota Aygo 1.0 AT

Опрема

  • ABS
  • Airbag
  • Eлектрика на предни прозорци
  • Клима Уред
  • Централно заклучување
  • Радио cd

Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано .

Регистрирано со зелен картон до 12/2019.

Цена 3 700€
со ДДВ
Каросерија Hatchback
Поминати километри 110.000
Гориво Бензин
Мотор 1.0 68 ks
Година 2007
Боја Сива металик
Регистрација 12.2019