Toyota Yaris Hybrid 100ks Dynamic Business AT

ABS + EBD +BA систем за помош при сопирање • Електронски систем за контрола на стабилност • Телескопски волан • Електрично серво прогресивна асистенција на волан • Автоматски двозонска клима уред • Електронска паркинг сопирачка • 7 воздушни перничиња • Мултимедиа систем со 7колор екран на допир со информации за аудио и борд компјутер • 4,2 “дисплеј во инструмент табла • Камера за возење назад • Фарови за магла • Ветробранско стакло доплнително звучно излоирано • Bluetooth • USB.

Цена 12 500 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 92.000
Гориво Бензин, Хибрид
Мотор 1497ccm 100KS
Боја Бела
Прва регистрација 08/2017
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање