Volkswagen Golf 1.6 TDI 110KS Comfortline DSG

ABS • ESP • Cruise Control • Airbag • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Клима уред • Радио CD • Конекција со Smartphone • Паркинг сензори – напред и позади • Isofix систем на задни седишта • Патен компјутер • Магленки • Електронска рачна • Автоматски менувач.

Цена 12 900 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 150.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 110 ks
Година 2016
Боја Сина Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање