Volkswagen Golf Comfortline 1.6 TDI 110KS DSG

НАСКОРО
Каросерија Хечбек
километри 136.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 110 ks
Година 2016
Боја Сина Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање