Volkswagen Passat BlueMotion Business 1.6 TDI 120ks MT

ABSESP • Cruise Control • Airbag • Auto Hold • ParkPilot • Mултифункционален кожен волан со команди • Електрично подесување на ретровизори • Патен компјутер • Индикатор за притисок во пневматици • Kлима уред • Паркинг сензори – напред и позади • Систем за навигација • Припрема за телефон • Алиминиумски фелни 16” • Магленки • Isofix систем на задни седишта • Сензор за дожд • Start – Stop систем • Конекција со smartphone • Радио CD.

Цена 15 990 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 82.700
Гориво Дизел
Мотор 1.6 120 ks
Година 2016
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање