Volkswagen Passat Business BlueMotion 1.6 TDI 120KS MT

НАСКОРО
Каросерија Седан
километри 77.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 120KS
Боја Црна Металик
Прва регистрација 06/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање