Volkswagen Passat Comfortline 1.6 TDI 120ks DSG7

ABS • ESP • Adaptive Cruise Control • Airbag • Auto Hold • Eргономски седишта • Електрично подигање на седишта • ParkPilot • Front Assist • Mултифункционален кожен волан со команди • Електрично подесување на ретровизори – автоматски преклоплови • Патен компјутер • Индикатор за притисок во пневматици • Трозонска клима – климатроник • Паркинг сензори – напред и позади • Задна паркинг камера • Систем за навигација • Припрема за телефон • Хром пакет • Алиминиумски фелни 16” • Магленки • Isofix систем на задни седишта • Сензор за дожд.

 • Oд технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 15 900 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 110.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 120 ks
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање