• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI BUSINESS 4MOTION 150KS DSG

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 126.000
Гориво Дизел
Мотор 1968ccm 150KS
Боја Сива металик
Прва регистрација N/A
WLTP N/A
Шифра бр. SBG002
Дополнителна опрема