• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
16 200€

Volvo S60 2.0 120KS D2 Kinetic Professional AT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 134.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 120KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 03/2017
WLTP N/A
Шифра бр. SAG025
Дополнителна опрема
ABS • ЕSC • ASC • Crusise Control • Airbag за возач, совозач, странични и воздушни завеси • Mултифункционален кожен волан со команди • Автоматска двозонска клима • Електрично подесување на ретровизори - Електрично преклопливи • Електрично подигање на предни и задни прозорци • Start - Stop систем • Патен компјутер • 5” Eкран во боја • Радио аудио систем High Performance • Уред за навигација • Isofix - систем на задни седишта • Паркинг сензори задни со помош при паркирање • City Safety • Сензор за дожд • Конекција со телефон • Индикатор за притисок на пневматици • Алуминиумски фелни • од технички причини може да има наведено помалце или повеќе опрема