• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo S60 2.0 D2 Kinetic Geartronic Professional

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 134.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 120KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 03/2017
WLTP N/A
Шифра бр. SAG025
Дополнителна опрема