• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo S60 Cross Country D4 MT

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 115.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 140KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 11/2017
WLTP N/A
Шифра бр. MMG009
Дополнителна опрема