Volvo S60 Kinetic D2 MT

ABS • ЕSC • ASC • Crusise Control • Airbag за возач, совозач, странични и воздушни завеси • Mултифункционален кожен волан со команди • Автоматска двозонска клима • Електрично подесување на ретровизори • Електрично подигање на предни и задни прозорци • Start – Stop систем • Патен компјутер • 5” Eкран во боја • Радио аудио систем High Performance • Уред за навигација • Isofix – систем на задни седишта • Магленки • Паркинг сензори задни со помош при паркирање • City Safety • Сензор за дожд • Конекција со телефон • Индикатор за притисок на пневматици • Алуминиумски бандажи

 • од технички причини може да има наведено помалце или повеќе опрема

 

Цена 11 000 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 156.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 120 ks
Боја Сина Металик
Прва регистрација 07/2015
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање