• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo S90 D4 190KS Business Geartronic

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 97.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 190KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 09/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 41800
Дополнителна опрема