• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V40 2.0 120ks D2 Business AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 144.000
Гориво Дизел
Мотор 1968ccm 120KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 11/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 485048
Дополнителна опрема