• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
12 300€

Volvo V40 2.0 120ks D2 Kinetic MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 179.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 110KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 05/2017
WLTP N/A
Шифра бр. MMG031
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Cruise Control • City Safety • Airbag - Прадни, Странични • Кровни завеси + аирбаг за колено возач • Мултифункционален кожен волан со команди • Дигитална клима во две зони • Патен компјутер • Радио CD • Конекција со телефон • Патен компјутер • Интегриран систем за навигација • Електрично подигање на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Start/Stop • Паркинг сензори – задни • Алуминиумски фелни • Магленки.  • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.