• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V40 2.0 120KS D2 Kinetic MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 179.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 120KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 05/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 441214
Дополнителна опрема