Opel Corsa Van 1.3 cdti 75ks MT

ABS • ESP • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Аirbag • Патен компјутер • Мултифункционален волаан со команди • Централно заклучување со далечинско • Алуминиумски фелни • Радио CD со интегриран екран Bluetooth и USB • Isofix систем на задни седишта • Систем за следење на притисок во пневматици.

Цената е со вклучен ДДВ. Можност за поврат на ДДВ.

Цена 7 400 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 102.000
Гориво Дизел
Мотор 1.3 75 ks
Година 2015
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање