• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Volvo V40 D2 2.0 120ks MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 138.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 120KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 10/2016
WLTP N/A
Шифра бр. 39470
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Cruise Control • Airbag – предни, странични и воздушни завеси Мултифункционален кожен волан со команди • City Safety • Патен компјутер • Индикатор за притисок во пневматици • Конекција со телефон • Систем за навигација • Радио • Електика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Клима уред - климатроник • Isofix систем на задни седишта • Паркинг сензори – задни.  • Oд технички причини може да има наведено помалку / повеќе опрема.