Volvo V40 D2 Base 2.0D 120KS MT

ABS • ЕSC • ASC • Crusise Control • Airbag за возач, совозач, странични и воздушни завеси • Mултифункционален кожен волан со команди • Автоматска двозонска клима • Електрично подесување на ретровизори • Електрично подигање на предни и задни прозорци • Start-Stop систем • Патен компјутер, 5” Eкран во боја • Радио аудио систем High Performance • Уред за навигација • Isofix – систем на задни седишта • Магленки • Паркинг сензори задни со помош при паркирање • City Safety • Сензор за дожд • Конекција со телефон • Индикатор за притисок на пневматици.

Цена 11 200 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 145.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 120 ks
Година 2016
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање