• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Volvo V40 D2 Business 1.6D 115KS AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 137.560
Гориво Дизел
Мотор 1.6 115 KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 12/2015
WLTP N/A
Шифра бр. 49840
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Cruise Control • Airbag • Мултифункционален кожен волан со команди • Патен компјутер • Конекција со телефон • Систем за навигација • Радио • Автоматски менувач • Електика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Клима уред • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни • Паркинг сензори – задни.  • Oд технички причини може да има наведено помалку/повеќе опрема.  • Регистрирано до 12/2022.