• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V40 D2 Geartronic Business

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 131.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 120KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 06/2017
WLTP N/A
Шифра бр. SLG012
Дополнителна опрема