• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Volvo V40 D3 2.0 150ks Business MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 143.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 150KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 10/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 75925
Дополнителна опрема
ABS ESP Аirbag - предни, странични, кровни завеси + воздушно перниче за колено возач Мултифункционален кожен волан со команди Електрично подигање на предни и задни прозорци Електрично подесување на ретровизори + греење на ретровизори Електронска клима во 2 зони Централна дигитална инструмент табла Систем за навигација Bluethooth конекција USB порта Isofix систем на задни седишта Паркинг сензори позади со графички приказ Задна паркинг камера Full LED светла Алуминиумски фелни. Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.