• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V60 2.0 190ks D4 Business AT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 134.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 190KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 04/2019
WLTP N/A
Шифра бр. SLG027
Дополнителна опрема