• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V60 2.0 190ks D4 Inscription AT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 144.000
Гориво Дизел
Мотор 1968ccm 190KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 09/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 348286
Дополнителна опрема