• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
24 800€

Volvo V60 2.0 190ks D4 Inscription AT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 144.000
Гориво Дизел
Мотор 1968ccm 190KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 09/2019
WLTP N/A
Шифра бр. SLG029
Дополнителна опрема
ABS • BAS - Помош за запирање • ЕSP • ASR • 6 X Воздушни перничиња • Сензор за дожд • Предни Full LED светла • Задни LED светла • Автоматска контрола на долго светло • Систем за оджување во лента • Самозатемнувачки внатрешен ретровизор • Автоматски систем за итно сопирање • Систем за препознавање на сообраќајни знаци • Контрола н апритисок во пневматици • Електрично прилагодување на предни седишта • Меморија на предни седишта • Греење на предни и задни седишта • Централен наслон за рака • Автоматска клима уред • Греење на ретровизори - ел.прилагодливи • Мултинкционален кожен волан со команди • Старт - Стоп систем • Интегриран систем за навигација • Мултимедија Hi-Fi звучен систем • USB (iPOD, HD) • Bluethooth • Екран на допир • Parktronic – Помош при паркирање • Паркинг сензори позади • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни.