• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V60 2.0 D2 Momentum Professional MT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 108.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 120KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 12/2016
WLTP N/A
Шифра бр. 51453
Дополнителна опрема