• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V60 D2 Business Geartronic

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 145.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 120KS
Боја Бела
Прва регистрација 01/2018
WLTP N/A
Шифра бр. SAG011
Дополнителна опрема