• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V60 D2 Geartronic Business

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 116.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 120ks
Боја Сина металик
Прва регистрација 10/2015
WLTP N/A
Шифра бр. 09300
Дополнителна опрема