Volvo XC60 D3 Business 2WD AT

ABS • ESP • Аirbag • Cruise Control • City Safety • Mултифункционален кожен волан со команди • Електрика на предни и задни прозорци • Koжен ентериер • Електрично подесување на ретровизори • Двозонска клима – климатроник • Патен компјутер • Радио CD • Систем за навигација • Конекција со телефон • Bluetooth • Паркинг сензори – назад со графички приказ • Дневни LED светла • Aлуминиумски фелни • Сензор за дожд • Индикатор за притисок на пневматици • Isofix систем на задни седишта.

 • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

Цена 19 900 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 135.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 150KS
Боја Црна Металик
Прва регистрација 10/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање