• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Volvo XC60 D3 Kinetic MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 144.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 136 ks
Боја Сива металик
Прва регистрација 03/2015
WLTP N/A
Шифра бр. 50697
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Аirbag • Cruise Control • City Safety • Mултифункционален кожен волан со команди • Електрика на предни и задни прозорци • Koжен ентериер • Електрично подесување на ретровизори • Двозонска клима – климатроник • Патен компјутер • Радио CD • Систем за навигација • Конекција со телефон • Bluetooth • Паркинг сензори – напред и позади со графички приказ • Дневни LED светла • Aлуминиумски фелни • Сензор за дожд • Индикатор за притисок на пневматици • Isofix систем на задни седишта.  • Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.