Volvo XC60 D4 AWD 180ks Momentum AT

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Аirbag
 • Cruise Control
 • Mултифункционален кожен волан со команди
 • Кожен ентериер
 • Електрика на предни и задни прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Двозонска клима-климатроник
 • Панорамски сончев кров
 • Патен компјутер
 • Радио CD
 • Систем за навигација
 • Паркинг сензори- предни и задни
 • Дневни LED светла
 • Aлуминиумски фелни
 • Сензор за дожд
 • Индикатор за притисок на пневматици
 • Isofix систем на задни седишта
 • Електрично подесување на предни седишта
Цена 23 900€
со ДДВ
КаросеријаSUV
Поминати километри142.000
ГоривоДизел
Мотор2.4 180 ks
Година2014
БојаЦрна металик