Volvo XC60 D4 AWD Geartronic Momentum

ABS • ESP • Airbag • Distance Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори – автоматски преклопливи • Самозатемнувачки внатрешен ретровизор • Мултифункционален кожен волан со команди • Индикатор за притисок во пневматици Сателитска навигација • LED дневни светла • Паркинг сензори – назад со графички приказ • Двојни хромирани издувни цевки • City Safety заштита од удар – препознавање возила, пешаци и велосипедисти • Сензор за светло и дожд • Радио CD • Bluetooth • USB • Aлуминимски фелни.

 • Од технички причини може да биде наведено повеќе или помалку опрема.

23 500 €
Каросерија СУВ
километри 126.000
Гориво Дизел
Мотор 2.4 190 ks
Боја Сина Металик
Прва регистрација 09/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање