Volvo XC60 D4 AWD Geartronic OCEAN RACE

ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори – автоматски преклопливи • Самозатемнувачки внатрешен ретровизор • Мултифункционален кожен волан со команди • Индикатор за притисок во пневматици • Сателитска навигација • Xenon светла • Паркинг сензори – напред и назад со графички приказ • Двојни хромирани издувни цевки • City Safety заштита од удар – препознавање возила, пешаци и велосипедисти • Сензор за светло и дожд • Радио CD • Bluetooth • USB, Автоматско отварање и затварање на 5та врата • Греачи на предни и задни седишта • Греач на волан • Кожен ентериер • Задни затемнети стакла • Aлуминимски фелни’18.

• Од технички причини може да биде наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 22 900 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 143.000
Гориво Дизел
Мотор 2.4 190KS
Боја Бела
Прва регистрација 03/2015
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање