Volkswagen Passat BlueMotion Comfortline Business 2.0 TDI 150ks DSG6

ABS • ESP • Cruise Control • Airbag • Auto Hold • Eргономски седишта • Електрично подигање на седишта • ParkPilot • Front Assist • Mултифункционален кожен волан со команди • Електрично подесување на ретровизори – автоматски преклоплови • Патен компјутер • Индикатор за притисок во пневматици • Трозонска клима – климатроник • Паркинг сензори – напред и позади • Задна паркинг камера • Систем за навигација • Припрема за телефон • Хром пакет • Алиминиумски фелни 16” • Магленки, Isofix систем на задни седишта Сензор за дожд.

• Возилото е регистрирано до 06.2021.

• Направен голем серивис со сет ребраст на 04.06.2020.

Цена 17 300 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 149.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 ks
Година 2016
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање