BMW 520 163KS XDrive Business AT

ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Kожен ентериер • Кожен спортски волан со команди • Индикатор за притисок во пневматици • Сончев кров • Греачи на предни и задни седишта • Електрика на сите прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Паркинг сензори – напреди и позади со PDC (Park Distance Control) • Business систем за навигација • Harman Kardon Surround System • Start – Stop функција • Алуминиумски фелни • Xenon светла • Борд Компјутер • Isofix систем на задни седишта.

Цена 25 990 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 152.111
Гориво Дизел
Мотор 2.0 163 ks
Година 2015
Боја Сребрена Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање