Opel Combo 1.3CDI 90KS L1 H1

• ABS • Airbag за возач и совозач • Серво волан со команди • Радио CD • Клима уред • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Централно заклучување • USB приклучок • Странична клизна врата

Цена 7 190 €
со ДДВ
Каросерија Пикап
километри 148.000
Гориво Дизел
Мотор 1.3 90 ks
Година 2014
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање