fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
14 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Opel Astra K Edition MT
1
Opel Astra K Edition MT
Контактирајте нè за цена
2017
150,080 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Evoque MHEV Business Edition Premium AWD AT
1
Land Rover Range Rover Evoque MHEV Business Edition Premium AWD AT
Контактирајте нè за цена
2020
104,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Grandland X ECOTEC Inovation S&S AT6
1
Grandland X ECOTEC Inovation S&S AT6
Контактирајте нè за цена
2019
148,000 km
Дизел
Контактирајте нè за цена
Toyota RAV4  E-CVT Business 4WD AT
1
Toyota RAV4 E-CVT Business 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2020
106,000 km
Автоматик
Хибрид
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
BMW Serie 2 Active Tourer 18d MT
1
BMW Serie 2 Active Tourer 18d MT
Контактирајте нè за цена
2018
170,000 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Toyota C-HR Hybrid  E-CVT Active Sport AT
1
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Active Sport AT
Контактирајте нè за цена
2017
98,000 km
Автоматик
Хибрид
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
1
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
Контактирајте нè за цена
2019
102,263 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
1
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
Контактирајте нè за цена
2019
160,180 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Peugeot 3008 BlueHDI 1.5 130ks S&S Active Business AT
1
Peugeot 3008 BlueHDI 1.5 130ks S&S Active Business AT
Контактирајте нè за цена
2019
114,185 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc
18
Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc
€30.400
ABS , AirBag , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Isofix , LED пакет , Multimedia System , Park PILOT , Аudi Drive Select , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Позади ,
2018
129,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
27
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
€42.900
10” Dual high-definition Touchscreens , 12" Екран за возач , ABS , AirBag , All Terrain Progress Control (ATPC) , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , Auto Hold , AWD , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Isofix , KeyLess GO , LANE Assist , LED дневни светла , LED пакет , LED светла , Matrix LED светла , Meridian Audio , Multimedia System , Park Assist , Park Distance Control , START-STOP Систем , Terrain Response систем за управување на различен терен , Torque Vectoring by Braking (TVBB) , VIRTUAL DASHBOARD , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Задна Паркин Камера , Затемнети стакла , Кожен Ентериер , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , ПАНОРАМСКИ Сончев Кров , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Седишта со лимбарна подршка , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2019
128,509 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
BMW X3 xDrive 20D AT
22
BMW X3 xDrive 20D AT
€32.900
ABS , Active Pedestrian Protection , AirBag , BAS , CRUISE Control , Park Distance Control , Алуминиумски Бандажи , Греачи на предни седишта , Електрична рачна , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Клима Уред , Кожен Волан , Кожен Ентериер , Кожни Седишта , Команди на Волан , Магленки , Мерач на Притисок во Гуми , Наслон за рака , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Прилагодлива Суспензија , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2018
76,835 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.