fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
9 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Mercedes-Benz GLB 180D Sport Plus AT
1
Mercedes-Benz GLB 180D Sport Plus AT
Контактирајте нè за цена
2021
166,000 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Toyota C-HR Hybrid  E-CVT Business Sport AT
1
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Business Sport AT
Контактирајте нè за цена
2017
113,000 km
Автоматик
Хибрид
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar  I4  S AWD AT
1
Land Rover Range Rover Velar I4 S AWD AT
Контактирајте нè за цена
2018
83,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Opel Crossland X Advance MT
1
Opel Crossland X Advance MT
Контактирајте нè за цена
2020
108,000 km
Мануелен
Бензин
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Grandland X Business Edition  AT8
1
Opel Grandland X Business Edition AT8
Контактирајте нè за цена
2020
122,461 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Peugeot 3008 BlueHDi Active Pack AT
1
Peugeot 3008 BlueHDi Active Pack AT
Контактирајте нè за цена
2020
100,201 km
Автоматик
Дизел
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Business MT
1
Opel Astra K Business MT
Контактирајте нè за цена
2018
119,541 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Turbo Edition MT
13
Opel Astra K Turbo Edition MT
€13.500
ABS , AirBag , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , LED дневни светла , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрични Прозори , Задна Паркин Камера , Кожен Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2020
121,000 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Volvo XC60 B4 AWD Momentum AT
1
Volvo XC60 B4 AWD Momentum AT
€33.700
2020
117,110 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.