fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
13 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Land Rover Discovery Sport S FWD MT
1
Land Rover Discovery Sport S FWD MT
Контактирајте нè за цена
2020
104,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport SE Business 4WD AT
1
Land Rover Discovery Sport SE Business 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2018
137,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Opel Grandland X  Business Edition  AT8
1
Opel Grandland X Business Edition AT8
Контактирајте нè за цена
2020
131,000 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 SE AWD 150ks
1
Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 SE AWD 150ks
Контактирајте нè за цена
76,000 km
Контактирајте нè за цена
Opel Grandland X Innovation AT6
1
Opel Grandland X Innovation AT6
Контактирајте нè за цена
2019
152,856 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Evoque TD4  Premium Pure 4WD AT
1
Land Rover Range Rover Evoque TD4 Premium Pure 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2018
112,817 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Opel Crossland Innovation AT
1
Opel Crossland Innovation AT
Контактирајте нè за цена
2019
138,660 km
Контактирајте нè за цена
Nissan Leaf 30Kwh  AT
18
Nissan Leaf 30Kwh AT
€13.300
ABS , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Multimedia System , Автоматскa клима уред во две зони , Греачи на предни седишта , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрични Прозори , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Камера , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2017
46,130 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh  AT
15
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh AT
€25.700
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , CRUISE Control , ESP , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Екран на допир , Електрична рачна , Електрични Прозори , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2020
34,299 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT
25
Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT
€19.600
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , Blind Spot Monitor , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , FRONT Assist , HILL-HOLD Assist , LANE Assist , LED дневни светла , Автоматскa клима уред во две зони , Борд Компјутер [КОЛОР] , Греачи на предни седишта , Мерач на Притисок во Гуми , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд ,
2018
28,369 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Land Rover Discovery TD4 S 4WD AT 7seat
18
Land Rover Discovery TD4 S 4WD AT 7seat
€32.800
ABS , Bluetooth , CRUISE Control , LANE Assist , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Воздушна суспензија , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрични Прозори , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Прилагодлива Суспензија , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2017
105,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Land Rover Range Rover Evoque Td4 Business Premium Pure 4WD AT
19
Land Rover Range Rover Evoque Td4 Business Premium Pure 4WD AT
€26.600
ABS , ASR , BAS , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , LED дневни светла , Terrain Response систем за управување на различен терен , Xenon , Автоматскa клима уред во две зони , Екран на допир , Електрични Прозори , Задна Паркин Камера , Кожен Волан , Команди на Волан , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади ,
2017
124,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.