fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
31 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Land Rover Range Rover Evoque MHEV Business Edition Premium AWD AT
1
Land Rover Range Rover Evoque MHEV Business Edition Premium AWD AT
Контактирајте нè за цена
2020
104,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport S FWD MT
1
Land Rover Discovery Sport S FWD MT
Контактирајте нè за цена
2020
104,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar 4WD AT
1
Land Rover Range Rover Velar 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2020
75,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport SE Business 4WD AT
1
Land Rover Discovery Sport SE Business 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2018
137,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Jaguar F-Pace Sport AWD  AT
1
Jaguar F-Pace Sport AWD AT
Контактирајте нè за цена
2020
132,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Toyota RAV4  E-CVT Business 4WD AT
1
Toyota RAV4 E-CVT Business 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2020
106,000 km
Автоматик
Хибрид
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Jaguar E-Pace i4 AWD AT
1
Jaguar E-Pace i4 AWD AT
Контактирајте нè за цена
2018
118,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar  I4  S AWD AT
1
Land Rover Range Rover Velar I4 S AWD AT
Контактирајте нè за цена
2018
83,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport  TD4 4WD SE
1
Land Rover Discovery Sport TD4 4WD SE
Контактирајте нè за цена
2019
92,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
BMW X1 Xdrive 18d Business Advantage AT
18
BMW X1 Xdrive 18d Business Advantage AT
€24.500
ABS , Active Pedestrian Protection , AirBag , CRUISE Control , Driving Assistant , ESP , Performance Control , START-STOP Систем , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Електрика на Волан , Електрична рачна , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Команди на Волан , Магленки , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Седишта со лимбарна подршка , Спортски Седишта ,
2019
138,734 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Land Rover Discoevry Sport  I4 MHEV R-Dynamic SE AWD AT
1
Land Rover Discoevry Sport I4 MHEV R-Dynamic SE AWD AT
Контактирајте нè за цена
2020
146,565 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Evoque TD4  Premium Pure 4WD AT
1
Land Rover Range Rover Evoque TD4 Premium Pure 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2018
112,817 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.