fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
7 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Land Rover Range Rover Evoque TD4 SE 4WD AT
20
Land Rover Range Rover Evoque TD4 SE 4WD AT
€27.500
ABS , AirBag , ASR , BAS , Bluetooth , CRUISE Control , Driving Assistant , ESP , LANE Assist , LED дневни светла , Xenon , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрична рачна , Електрични Прозори , Задна Паркин Камера , Кожен Ентериер , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2017
128,134 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
BMW X5 xDrive 30d Business AT
32
BMW X5 xDrive 30d Business AT
€66.900
ABS , ACTIVE BRAKE ASSIST , Active Guard Plus , Active Pedestrian Protection , AirBag , AMBIENT LED INTERIOR LIGHTNING , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , Bluetooth , Collision Avoid Assitance , ESP , Isofix , LANE Assist , LED дневни светла , LED светла , Road Sign Information , START-STOP Систем , Автоматскa клима уред во две зони , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Електрично затварање на гепек , Задна Паркин Камера , Кожен Волан , Кожен Ентериер , Команди на Волан , Магленки , Меморија на Седишта , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Сензори за Дожд , Спортски Седишта ,
2019
63,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
BMW 530D Xdrive Business AT
17
BMW 530D Xdrive Business AT
Контактирајте нè за цена
ABS , Active Pedestrian Protection , AirBag , ASR , Auto Hold , Bluetooth , CRUISE Control , Drive Mode , ESP , Isofix , KeyLess GO , LED дневни светла , LED пакет , LED светла , Multimedia System , Park Distance Control , Performance Control , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Греачи на предни седишта , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Електрика на Волан , Електрика на Седишта , Електрична рачна , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Кожен Волан , Магленки , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд ,
2019
105,496 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
27
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
€42.900
10” Dual high-definition Touchscreens , 12" Екран за возач , ABS , AirBag , All Terrain Progress Control (ATPC) , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , Auto Hold , AWD , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Isofix , KeyLess GO , LANE Assist , LED дневни светла , LED пакет , LED светла , Matrix LED светла , Meridian Audio , Multimedia System , Park Assist , Park Distance Control , START-STOP Систем , Terrain Response систем за управување на различен терен , Torque Vectoring by Braking (TVBB) , VIRTUAL DASHBOARD , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Задна Паркин Камера , Затемнети стакла , Кожен Ентериер , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , ПАНОРАМСКИ Сончев Кров , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Седишта со лимбарна подршка , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2019
128,509 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic 4WD AT
23
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic 4WD AT
€42.500
10” Dual high-definition Touchscreens , ABS , AirBag , All Terrain Progress Control (ATPC) , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , AWD , BAS , Bluetooth , Drive Mode , Dynamic Stability Control (DSC) , ESP , LANE Assist , Matrix LED светла , Road Sign Information , START-STOP Систем , Torque Vectoring by Braking (TVBB) , Аdaptive Cruise Control , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Асистенција за движење на лентите и мониторинг за поспаност на возач , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрика на Седишта , Електрична рачна , Електрични Прозори , Кожен Волан , Кожен Ентериер , Команди на Волан , Кровни носачи , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2020
102,934 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT
15
Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT
€31.500
12" Екран за возач , 9" Централен екран , ABS , Active Pedestrian Protection , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , Auto Hold , AWD , Bluetooth , City Safety Warning , Collision Avoid Assitance , CRUISE Control , Drive Mode , ESP , HILL-HOLD Assist , KeyLess Access , LANE Assist , LED дневни светла , LED пакет , LED светла , Multimedia System , Park Assist , Park Distance Control , START-STOP Систем , Автоматскa клима уред во две зони , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрична рачна , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Задна Паркин Камера , Затемнети стакла , Кожен Волан , Команди на Волан , Кровни носачи , Магленки , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , Паркинг Сензори Позади ,
2020
122,349 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Land Rover Range Rover Evoque Td4 Business Premium Pure 4WD AT
19
Land Rover Range Rover Evoque Td4 Business Premium Pure 4WD AT
€26.600
ABS , ASR , BAS , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , LED дневни светла , Terrain Response систем за управување на различен терен , Xenon , Автоматскa клима уред во две зони , Екран на допир , Електрични Прозори , Задна Паркин Камера , Кожен Волан , Команди на Волан , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади ,
2017
124,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.