fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
1 Result
Подреди според:
Најнов Оглас
Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc
18
Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc
€30.400
ABS , AirBag , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Isofix , LED пакет , Multimedia System , Park PILOT , Аudi Drive Select , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Позади ,
2018
129,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.