fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
3 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh  AT
15
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh AT
€25.700
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , CRUISE Control , ESP , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Екран на допир , Електрична рачна , Електрични Прозори , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2020
34,299 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc
18
Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc
€30.400
ABS , AirBag , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Isofix , LED пакет , Multimedia System , Park PILOT , Аudi Drive Select , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Позади ,
2018
129,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT
15
Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT
€31.500
12" Екран за возач , 9" Централен екран , ABS , Active Pedestrian Protection , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , Auto Hold , AWD , Bluetooth , City Safety Warning , Collision Avoid Assitance , CRUISE Control , Drive Mode , ESP , HILL-HOLD Assist , KeyLess Access , LANE Assist , LED дневни светла , LED пакет , LED светла , Multimedia System , Park Assist , Park Distance Control , START-STOP Систем , Автоматскa клима уред во две зони , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрична рачна , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Задна Паркин Камера , Затемнети стакла , Кожен Волан , Команди на Волан , Кровни носачи , Магленки , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , Паркинг Сензори Позади ,
2020
122,349 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.