fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
1 Result
Подреди според:
Најнов Оглас
Volvo XC60 B4 AWD Business Plus AT
22
Volvo XC60 B4 AWD Business Plus AT
€33.300
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , Auto Hold , AWD , BAS , Bird View Камера , Blind Spot Monitor , Bluetooth , City Safety Warning , Collision Avoid Assitance , CRUISE Control , Drive Mode , ESP , HILL-HOLD Assist , Isofix , KeyLess GO , LANE Assist , LED дневни светла , LED пакет , LED светла , Multimedia System , Park Assist , Park Distance Control , START-STOP Систем , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Задна Паркин Камера , Затемнети стакла , Кожен Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Седишта со лимбарна подршка , Сензори за Дожд ,
2019
108,768 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.