fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
1 Result
Подреди според:
Најнов Оглас
Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT
15
Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT
€31.500
12" Екран за возач , 9" Централен екран , ABS , Active Pedestrian Protection , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , Auto Hold , AWD , Bluetooth , City Safety Warning , Collision Avoid Assitance , CRUISE Control , Drive Mode , ESP , HILL-HOLD Assist , KeyLess Access , LANE Assist , LED дневни светла , LED пакет , LED светла , Multimedia System , Park Assist , Park Distance Control , START-STOP Систем , Автоматскa клима уред во две зони , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрична рачна , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Задна Паркин Камера , Затемнети стакла , Кожен Волан , Команди на Волан , Кровни носачи , Магленки , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , Паркинг Сензори Позади ,
2020
122,349 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.