fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
1 Result
Подреди според:
Најнов Оглас
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic 4WD AT
23
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic 4WD AT
€42.500
10” Dual high-definition Touchscreens , ABS , AirBag , All Terrain Progress Control (ATPC) , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , AWD , BAS , Bluetooth , Drive Mode , Dynamic Stability Control (DSC) , ESP , LANE Assist , Matrix LED светла , Road Sign Information , START-STOP Систем , Torque Vectoring by Braking (TVBB) , Аdaptive Cruise Control , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Асистенција за движење на лентите и мониторинг за поспаност на возач , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрика на Седишта , Електрична рачна , Електрични Прозори , Кожен Волан , Кожен Ентериер , Команди на Волан , Кровни носачи , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2020
102,934 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.